Květen 2012

Miku

27. května 2012 v 19:14 | Kira-chan |  About Me
Hou hou
dávám vám sem jednu stručnou fotku Xd O tom jak jsem na tom s cosplayiem XD....
a to o je napsáno na tom papírku XD ....ale né že se budete smát =D....:
Látky na Cosplay
Střih na Cosplay
"První zkouška Cosplaye"
Dokončení Cosplaye
-_-_-_-_-_-_-_

Nadkolenky
Vhodné spodní prádlo ( LOL XDDDDD)
Ozdoby do vlasů
Doplňky
Boty (balerýnky - červené)
Paruka

Tak teď se můžete smát XDD

PamPAMPamPÁM!!!

27. května 2012 v 18:58 | Kira-chan |  About Blog
Ho hou hou......
Ahoj všichny. Chtěla bych vás předem informovat o mém rozhodnutí. Art of Living. Áno AofL nevím jak dál pokračovat. Takže napíšu asi takové to o pár let později. Pum pum puum! A bude po problému....páč to bude závěrečný díl. ^^ Takže Vás chci informovat , že se povídka blíží už ke svému konci. Jak smutné T^T.....žert XDD.
Jen se na to pěkně psychycky připravte až za pár dní, týdnů...měsíců ( zaleží jeké budu mít nápady XD ) uvidíte na konci jedné povídky velké tučné END
=DD
Vaše Kira ^3^

Sexy Haru

17. května 2012 v 18:36 | Kira-chan |  Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%

Jooo já vím tady už je trošku odhalená....

Nanami (male)

17. května 2012 v 18:32 | Kira-chan |  Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%
No není k nakousnutí ?? *^*

Haruka Nanami


Moc Práce.....

17. května 2012 v 17:12 | Kira-chan |  About Me
Ahojky lidi omlouvám se,že jsem blog poslední dobou zanedbávala.
Ale mám pro to dobré důvody. Snažím se zlepšit ještě známky co nejvíce to de =)). A dělám si cosplay na Miku Hatsune na Advík. Takže tak nějak nechodím ani moc na net. A Když se tak se jenom kouknu jestli mě někdo náhodou nepostrádá nebo tak něco =)) Jestli bude chtít tak Vám to klidně zdokumentuji xD.....Jak krok po kroku si ničím drahý úplet XD.....tedy jak cosplay tvořím.

Takže mi to nemějte prosím za zlé ^^Recept na Polévku Rámen

8. května 2012 v 20:09 | Kira-chan |  Japonské dobroty
Pokrm je pro 4 osoby
Budeme potřebovat:
4 ks krabí tyčinka
1 balíček mražená kukuřice
1 balíček nama ramen shoyu
3 ks jarní cibulka
2 ks řasa Nori
2 ks vejce
1 balíček mražený hrášek
1 balíček menma

Postup ^3^ :
Nama ramen shoyu jsou nudle plus koření a polévkový základ. Menma je nakládaný kořen bambusu. Uvaříme vejce na tvrdo. Do litru vroucí vody nasypeme zeleninu a přidáme nudle. Nezapomeneme osolit. Směs dvě minuty povaříme, poté odstavíme, přidáme krabí tyčinky a po dalších dvou minutách scedíme.

V miskách naplněných přibližně šálkem vroucí vody důkladně rozmícháme koření a polévkový základ. Jakmile je vše hotovo, nandáme směs nudlí a zeleniny a nakonec ozdobíme vajíčkem a plátkem nori. Rámen ihned podáváme.

Itedekimasu ^^


Guilty Crown

8. května 2012 v 14:45 | Kira-chan |  Guilty Crown
Guilty koruna24.12.2029 se stala příšerná věc. Tzv. "Ztracané Vánoce" , kdy Japonsko pohltil Apokatiptický Virus. Japonsko se,ale z toho částešně dostane, díky ponoci jiných statů. ( v anime se to ke konci více rozvede, kde se ten virus vzal apod. ^^)
A niní přicházíme do roku 2039 dospělí chodí do práce a děti do školy. I přes to,že se virus stále šíří. V tomto světě bojují dve organizace. Jedna je GHQ mnohonárodní vojenská síla podporovaná UN no pomoc Japonsku. Ti druzí si říkají Pohřebáci. Je to bojová skupina, některými nazývána jako Teroriské. Která má za cíl osvobodit Japonsko od GHQ.
Jednoho (ne)normálního dne se školák jménem Ouma Shu,který de ze školy na své (asi) oblíbené místo. Kde potká dívku, známou zpěvačku Egoist ,jménem Inori, která zpívá o svých pocitech. Inori z důvodu,že je zraněná dá Shu úkol. A to takový, aby cosi doručil, někomu kdo si říká Gai. Shu se tedy za ním vydá. Gai mu,ale řekne ať lahvičku opatruje a ať jde na pomoc Inori. Shu tak udělá, jenže stane se něco neřekáného. Láhvička se rozbije a Shu získá moc "The Power of King". Tím začíná velké dobrodružství. Nic však není tak jednoduché a něco se zvrtne.

Typ: anime serál
Epizody: 22
Vysílání: od 14. 10. 2011 do 23. 3. 2012
Produkce: Production I.G, Aniplex, FUNimation EntertainmentL
Žánr: Mecha, Tragédie, Akční, Drama, Školní život, Sci-fi, Super power

Trailer:

Chibi ^^

7. května 2012 v 15:17 | Kira-chan |  Moje výtvory
Tadááá!! tady jsou moji další chibíci. Ale musíte prát ohled, že ty co kreslim vipadají uplně jinak než ty který kreslim rovnou v SAI XDDD ....


Accel World

6. května 2012 v 11:12 | Kira-chan |  Accel World
Accel světa
Píše se rok 2046. Haruyuki Arita je mladý chlapec, který se ocitne na nejnižších sociálních příčkách na škole. A stydí se za svůj bídný život. Jiným se vyrovnává pouze ve virtuálních hrách. Ale všechno se změní,když Kuroyukihime,nejoblíbenější holka na škole, ho pozve do tajemného programu Brain Burst a virtuální reality která se nazývá Accel World!


Typ: Tv seriál
Epizody: 24
Vysílán: od 6.4. 2012
Produkce: Tokio MX , MBS , UHF station
Režie: Masakazu Obara
Žánr: romantika , sci-fi

Trailer: