Červen 2011

Aya Akira

18. června 2011 v 10:14 | Kira-chan
Jméno: Aya
Příjmení: Akira
Age:12-18
Rasa: člověk
Hodnost: Genin/Chuunin
Venice: Listová
Team: nemá
Sensei: Kira Kagamine
Příbuzenstvo: nevlastní sestra Kira Kagamine
BF: Kira Kagamine
Krevní skupina: 0
Element: led (hyouton)
Když jí bylo 12,utekla z domu a Kira jí našla na ulici a ujala se jí.Stali se z nich dobré kamarádky a jsou jako sestry.Jedna druhou podporuje a Kira jí naučila jak zacházet se životem a ukázaja jí veškerá pravidla života. Aya má Kiru zbožňuje a je její velký vzor.Aya přísahala,že se domů k rodině už nikdy nevrátí......

Nový blog ^^

12. června 2011 v 20:21 | Kira-chan |  About Me
A hned tu pro Vás mám jednu novinku =D .
Moje kamarádka Aya ( a moje SB =) ). Psala příběh a také s s Vámi o něj podělila,když ho dala na její blog =) . Tak jsem si každou kaptolu,kterou zpracovala,okamžitě a hbitě přečetla =) .
Jednou jsme spolu jeli vlakem do školy...povídali jsme si,až jsme se dostali tématům jako je manga,ilustrace a příběh,který vytvořila Aya.
BUM a bylo to...došli jsme k tomu,že že budu ilustrovat její příběh do manga komixu. A až bude hotovo pochlubýme se jím i ostatním =) a to myslím vážně , protože budeme i žádat nějaké vydavetelstvý ( ještě nevíme jaké XD) ,aby nám pomohlo s uzpěšností ^^ ......
...Co na to řákáte ? C=Zdravím C=

12. června 2011 v 19:56 | Kira-chan |  About Blog
Chci se moc omluvit,že jsem sem nic delší dobu nic nedala,ale je to proto,protože mám celkem honičku a mám spoustu plánů =D. Tak mi prosím promiňte. Ale o prázdninách si hezky vychutnám,až vás budu bombarvovat samíma novinkama.