Červen 2010

Léto u vody

27. června 2010 v 18:21 | Kira-chan |  Anime Girls
kruh
girl
šátek
girl
parta 2
parta
západ slunce
girl

Len a Rin Kaganime-Info

26. června 2010 v 12:57 | Kira-chan
Druhým přídavkem do hlasové knihovny Vocaloid softwaru byli chlapec Len Kagamine a dívka Rin Kagamine. Jejich premiéry se svět dočkal 27.prosince 2007. Jejich rodinné jméno Kaganime je odvozeno od slov Kagami (鏡, zrcadlo) a Ne (音, zvuk). S trochou fantazie se dá vyvodit podle první slabiky jejich křestních jmen "Left" (Len) a "Right" (Rin). Ačkoliv jsou sourozenci (bratr a sestra), jak už napovídá hříčka Left/Right (v překladu Levý/Pravá), jejich charaktery se odráží jako obraz v zrcadle. Lenův i Rinin hlas jsou oba od Asami Shimody, japonské dabérky a herečky.

rl2

<*Rozcestník Postav*>

26. června 2010 v 12:32 | Kira-chan
miku

Miku Hatsune-info

26. června 2010 v 12:26 | Kira-chan
Hatsune Miku (初音ミク) je první z Character Vocal Series od Crypton Future Media. Byla vydána 31. srpna 2007. Její hlasová data byla vytvořena nasamplováním hlasu Saki Fujity. Narozdíl od ostatních Vocaloidů je vyladěna pro tvorbu klasických J-pop písniček, jak je běžně vídáme u anime. Miku je 16 let, meří 158 centimetrů, váži 42 kilo a má ráda populární a taneční hudbu. Její zatím jediné album se jmenuje "1st song album". Ovšem krom svého cd má na kontě také nespočet cover verzí, figurky, graphic novelu, doujin mangu...Nejčastěji se oběvuje s Kaito (em) , Rin , a nebo Len (em). A skoro všude se oběvuje s pórkem.
Miku
Miku

Wamono

15. června 2010 v 14:10 | Kira-chan |  Japonská Móda
Wamono nebo-li Wa-loli . Základy a inspiraci hledejte v klasickém a tradičním Japonckém oblečení. Když se podíváte můžete vidět i na některých modelech prvky Kimona . Celkem mě překvapilo to , že jsem viděla i na některých oblečcích části Gothic stylu...

wam
wamono styl
wamonowam

Visual Kei

12. června 2010 v 16:36 | Kira-chan
Visual kei je považován za hnutí v japonské kultuře. Je populární speciálně v Japonsku, ale rozšiřuje se téměř po celém světě. Vyznačuje se výstředním a bohatě zdobným zevnějškem. Užívá se nápadný make-up, neobvyklé vlasové kreace a komplikované kostýmy, často je spojený s hermadroditním zjevem.


Kapely, které přímo s tímto stylem pracují a je jejich vizitkou, jsou například Dir en grey, Malice Mizer, D´espairs ray, Nightmare, Gilgamesh, Merry, Psycho le cemu, X Japan, Phantasmagoria , An Cafe ,aj.

Visual kei se dostal do podvědomí lidé až s příchodem kapely X Japan, která jej založila. Ze začtku vystupovali s power/speed metalem, posléze se zastávkou u progressive metalu započali výhradně japonský výstřední styl.


Mnoho časopisů v Japonsku přímo spolupracuje s visual kei, např. Fool´s Mate and Shoxx.

Popularita těchto kapel v posledních letech stále roste a dostávají se i do našeho podvědomí. Jen ve městě, kde bydlím znám sedm jrockerů, kteří se vrhli do objetí tohoto stylu. České webové stránky obsahují kvanta informací, tudíž už pro nás tato záležitost přestává být něčím zcela novým.

Přísloví

12. června 2010 v 15:26 | Kira-chan
Kdo pije , neví jak víno škodí , kdo nepije , neví, jak prospívá.
Když se tě ptají , neprozradíš nic ,ale ám od sebe řekneš vše.
Bohatí nejsou milosrdní a milosrdní nejsou bohatí.
Básníci znají i krajiny, kde nikde nebyli.
V trpělivosti a harmonii je skutečná síla.
Jednou něco sám vidět je lepší , než stokrát slyšet .
Vědomosti jsou poklad , který svého majitele všude provází.
Vztoupíš-li do vesnice , řiď se jejími zákony.
Přehnaná zdvořilost se stává urážkou.
Štěstí rádo navštěvuje dům , kde je dobrá vůle.

11.6.2010

12. června 2010 v 15:14

Plus                               Mínus

         Plzeň                                                1h -čekání na vlak ( v parnu)
šunková pizza                                   autobus (nákup)
večerní pokec                                   nezbedný pejsek

DJ Tiesto feat.....

12. června 2010 v 14:45 | Kira-chan |  Hudba


Kairi Sanjou

4. června 2010 v 13:02 | Kira-chan
Kairi zaspoupí Kukai Souma jako hodnosti Jack .
Kairi je mladší bratr Yukari Sanjo a byl poslán jako vyzvědač na strážce. Vzhledem k tomu, jeho sestra je zaneprázdněn v práci, Kairi se stará o práci v domácnosti , v jejím bytě. Nicméně, když viděl, skutečný význam jeho "mise", pokusil se vzepřít Yukari. Amu ho přesvědčí, že on musí dělat to, co si opravdu myslí, že je správné. Poté co ho přestali Easter záměrně využívat , využili CD Black Diamond , se vrací do svého rodného města a jeho místo jako předsedy Jack je nahrazen Nagihiko Fujisaki.
V anime se Kairi objeví v epizodě 71, stane se předsedou výboru,protože splňuje zásady Amu a Tadase, kteří jsou oba zástupci Seiyo akademie. Kairi se stále snaží o zlepšení sama sebe, aby se stal mužem hoden Amu.

Věk: 9-10
Výška: 160 cm
Váha: 50 kg
Typ krve: A
Narozeniny: 12 června
Rodina:
Sestra Yukari Sanjou

Kairi Sanjou