Hinamori Amu

12. dubna 2010 v 19:26 | Kira-chan
Hinamori Amu na Seiro akademii hodně respektují a říkají o ní  , že je COOL a drsná . Ale opak je pravdou tahleta holčina je veskutečnosti milá , hodně plachá a bojácná . Takovou imige si získala , protože jí její maminka oblíká do stylu PUNK .
Jednoho dne večer si přála aby byla jiná než veskutečnosti je . Druhý den , když se probudila a odkryla peřinu uviděla tři vajíčka , které měla na postely . Postupně se vajíčky vylíhnou a říká se jim Guardian Chara . První se vylíha Ran , druhá Miki a třetí Suu . Postupem času jí přibyde ještě jedno vajíčko a to Dai .
Hotori Tadase zjistí , že má Guardian Chara a proto jí pozve do Royal Garden , kde jsou strážci akademie . Tadase jí požádá o připojení , ale Amu to odmítne . Nakonec si to , ale rozmyslí a příjme . Tím obdrží hodnost " JOCKER" . Od jednoho kluka jménem Tsukiyomi Ikuto dostane Humpty Lock , který jí umožmí Character Transform ( přeměnu se svojí Guardian Chara ) .

Ve druhé sérii Anime se stává silnější . U každé Transformaci s Guardian Chara jí přibyla nová zbraň .

Ve třetí sérii Anime dělá instru¨ktorku Hikaru a Rikka , aby se mohli stát příštími strážci , až Tadase , Rima , Nagihoko  a ona půjdou na střední školu . )

Věk : 11-12
Výška: 157 cm
Váha: 41 kg
Typ krve : 0
Narozeniny : 24 . Září
Rodina : Vlastní sestra Hinamori Ami
              Vlastní matka Hinamori Midori
              Vlastní otec Hinamori Tsumigu
              Vlastní bratranec Hinamori Shuu

               
Hinamori Amu
               
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama