Únor 2010

22.2.2010-Klidná cesta....

28. února 2010 v 13:28
....Tak to můžu nazvat. Žádná srážka s knedlíkama (blbounama) ani chcipnutí moturu . Celou dobu pouštím music na mobilu . (Nemůžu žít bez hudby ) .
Verunka se zabořila do auto-sedačky a hned na ní spadla únava . Ještě než usnula , čorla mamince (Janě) ruku a pak zpustila jemné chrápání (, ke které mu jí nutila menčí rýma).
V autě se rozbíhala konverzace . Mluvilo se o všem možném ( co koho napadlo) . Neposlouchám o čem se diskutuje . Mám na programu fantazírování podle tónu hudby .

Maminka , která má času vždycky dost xD , se vidala na vlakoví nadraží poněkud pozdě . Vláček jí totiž ujel. Čekala na další skoro 2 H.

...........................................................................................................................................................

22.2.2010

22. února 2010 v 9:10 | Lady Edward
A je to tady . Dlouhá až unavující cesta začíná .
Celá rodina straší na nohou už od šesté hodiny ranní. Moje prsty se hbytě dotýkají klávesnice ve spěchu . Abych časově stíhala. Vetšinou se totiž čeká jenom na mě . Je to jako prokletí . Poslouchám všechen ten povik , aby všechno bylo tip ťop . Musím jít máma mě vihazuje xD .

Začátek-2010

21. února 2010 v 18:42 | Lady Edward
Ve mětečku kde žiju ( v Rokycanech) máme jarňaky 22.2 což je už zítra :) . A zítra tedy začíná cesta do neklidného města Cheb , který je kousek od německých hranic .
Na dlouhou cestu se nevidávám sama . Jedou moje dvě sestrou Janou (22) , která má už miminoko Verunku ( 7 měsíců) . Dále je na řadě sestra Zuzka (25) , Tatínek (53) a Maminka (47) ,která se bohužel musí na cestu vidat vlakem a my ostatní si budem válet šunky v pohodlném autíčku xD . To je zatím vše co můžu říct xD

Vítej na světě :)

21. února 2010 v 14:05 | Lady Edward |  About Blog
Tenhle blog jsem založila JÁ xD Lady Edward xD .
Budou se tu oběvovat články které se motají kolem zážitků z prázdnin , víkendů ,....až po nudě z nemoci xD . Oběví se tu i možná zdravá víživa , životní styly , krása ,.....atd . Prostě všechno co napadne mojí bláznivou hlavičku xD .

Ahojky

21. února 2010 v 13:54 | Lady Edward |  About Me
Ahojky .
Teď Vám řeknu něco o sobě :) .
Jak ste už asi podle designu zjistili mám ráda anime .
Jsem pro každou srandu , ale má to taky sví meze . Chci se stát celebritou xD . Vím zní to jako, když už jsem si na 100% jistá , že na to mám . Podle mě mám akorát tak šanci 50 na 50 . Řekla bych , že se ze mě nic slavnýho neviklube, ale snít není přece zakázaný :) .
Baví mě....kreslení, psaní, tanec, zpěv, focení, móda.....Tohle je jedna z mála věcí :)
Myslim , že ani nikoho nepřekvapí , když napíšu , že jsem závislá na Twilight Saga . No vlastně ZÁVISLÁ je hodně silný slovo , ale prostě zpožňuju jak filmy tak knížky a všelijaký picty . :)
Když budete chtít po mě fotku tak napište do komenářu a já jí sem hodim xD . To je zatím všecko :) .